На вершине
advertisement  
     
На вершине
Мультфильмы
Природа
Предметы
Первоисточники
Слоганы
Абстрактные
Графика-бу
Графика-му
Графика-кря
Графика-хря
Неподвижные
Движущиеся
Открытки
Ирак
Эскизы
Комментарии
Фольклор
Искусство цвета
Тайны
живописи

Усунення проблем пластикових балконних дверей


Пластикові вікна та двері міцно зайняли своє місце у наших квартирах та будинках.
Сьогоднішня публікація має практичну спрямованість. Ми хочемо зупинитися на тому, які несподівані «сюрпризи» часом можуть давати пластикові балконні двері.

  * Головна відмінна риса дверей із ПВХ у тому що, на відміну від дерев'яних, вони практично не реставруються. Ремонт, в даному випадку, зводиться або до повної їх заміни, або до правильного регулювання механізмів.

Почнемо ми з найпоширенішої неприємності – появи невеликих подряпин або вм'ятин на поверхні дверного полотна чи короба.

  Порядок дій у цій ситуації є досить простим, оскільки не потрібно розбирати всю конструкцію.

Робочу ділянку необхідно знежирити, робити це потрібно з урахуванням того, що пластик дуже чутливий до дії багатьох синтетичних розчинників, унаслідок чого пластик може розм'якшитися та втратити форму. Це може призвести до серйозної проблеми, особливо якщо це станеться поблизу склопакета.

На знежирену ділянку наносимо необхідну кількість клею або спеціалізованої шпаклівки. При виборі матеріалу використовуємо склади, які підходять до роботи з пластмасою.

Після висихання оброблену ділянку необхідно зашліфувати. При цьому необхідно використовувати шліфувальний папір з мінімальним зерном, наприклад, Р1000.

Як фінішне оздоблення зверху на відремонтовану поверхню наносимо шар лаку.
Хочемо нагадати, що компанії "Київтепло", робить регулювання вікон Київ, та в київськый обласіт.


  Ще одна поширена проблема пластикових дверей, особливо помітна в зимовий час, — це поява протягу.

Перше, на що варто звернути увагу, це форма дверей. В окремих випадках конструкцію може «повісти». На жаль, деформації пластику – це непереборний дефект і вихід тут єдиний – заміна дверей.

Ще одна причина продування - пересихання гуми ущільнювача. Таке трапляється часто, якщо не проводиться регулярна профілактика в міжсезоння і вихід - заміна гуми.

Порядок заміни ущільнювача для пластикових дверей є наступним.
Старий ущільнювач витягується з пазів блоку, вони очищаються і знежирюються, після чого наноситься всередину клей. Новий ущільнювач розподіляється по всьому периметру. Щоб гума було розподілено рівномірно, почати краще з кута, далі, поступово, без натягу, укласти в місце.

Інша типова ситуація – поломка балконної ручки.
Для усунення несправності вам знадобиться викрутка, якою необхідно зробити підтиск кріпильного механізму. Для цього посунемо декоративну кришку убік і підтягнемо гвинт.

Якщо сталося так, що дверна ручка зламалася, то тут, як то кажуть, "без варіантів" — лише заміна фурнітури.

Згодом, в силу значної маси склопакета, часто з'являється провисання дверного полотна.
У такій ситуації необхідно повернути двері у вихідний стан. Для цього потрібно прикривши двері, уважно простежити і знайти ділянку там, де двері чіпляються за короб і відзначити його маркером.

Після цього з дверних петель знімаються декоративні заглушки і здійснюється вирівнювання стулки зміщенням у горизонтальній площині за допомогою верхнього гвинта, а у вертикальній — нижнього. Після завершення регулювання необхідно перевірити роботу дверей.

Якщо виникла суттєвіша поломка, або потрібна заміна склопакета, то навіть виміри краще довірити професіоналам. залиште заявку, або зателефонуйте до компанії "Київтепло", і наш майстер у найкоротші терміни допоможе повернути тепло та затишок вашому будинку.
Всі наші роботи, відгуки, наші майстри на нашому сайті - https://kievteplo.kiev.ua/Вернуться

© 2003-2011 advertisement