На вершине
advertisement  
     
На вершине
Мультфильмы
Природа
Предметы
Первоисточники
Слоганы
Абстрактные
Графика-бу
Графика-му
Графика-кря
Графика-хря
Неподвижные
Движущиеся
Открытки
Ирак
Эскизы
Комментарии
Фольклор
Искусство цвета
Тайны
живописи

Реставрацiя дверей своiми руками: як розiбрати дверне полотно


Як правило, найбільш уразливим місцем практично всіх міжкімнатних дверей є їхнє декоративне покриття, тому ведучи розмову про реставраційні роботи, практично завжди мають на увазі відновлення захисно-декоративного покриття. Досягти якісних результатів можна тільки при глобальному підході до вирішення цього питання, що передбачає повне розбирання дверного полотна, видалення старого покриття та нанесення нового. Саме з цим технологічним процесом ми й розберемося із самого початку. Відразу зазначу, що такий підхід до справи можливий лише для лакованих чи забарвлених дерев'яних дверей.

Розбирання дверного полотна – це перший етап, який передбачає технологія реставрації дерев'яних дверей. В принципі, полотно можна і не розбирати, але в цьому випадку робити всі роботи з видалення старого покриття буде досить складно - тому потрібно залишити все "не хочу" і "не буду" і підійти до реставрації з повною відповідальністю. Отже, почнемо роботу, і для початку озброїмося болгаркою з круглою насадкою для установки наждакового паперу - останню потрібно взяти більше.

На даному етапі за допомогою болгарки ми обробляємо доступні плоскі поверхні дверного полотна. Шкуримо відразу доти, поки на полотні не залишиться не тільки старої фарби, але і зникнуть всі невеликі вм'ятини (з великими розбиратимемося трохи пізніше). Загалом майже завжди така обробка видаляє практично всі сліди механічних пошкоджень.
Але, ми пропонуэмо - реставрація вхідних дверей Київ, від професіоналів.. 

Але повернемося до роботи, і після того, як будуть оброблені всі доступні поверхні, вивчаємо полотно на предмет встановлення сполучних дерев'яних шпунтів. Вони помітні неозброєним оком і є круглі штифти, забиті в полотно - як правило, вони розташовуються по кутах дверного полотна і навпроти дерев'яних перемичок. В принципі, їх може і не бути – тут все залежить від якості збирання. Якщо вони є, то беремо дриль, свердло відповідного діаметра і висвердлюємо їх. Якщо вони відсутні, цей крок робіт просто ігноруємо. А далі, як кажуть, справа техніки – за допомогою гумової киянки, а точніше ударами по частинах дверей, що виступають, від центру до країв, роз'єднуємо полотно на досточки. Тут можуть виникнути проблеми, і слід розуміти, що вирішувати їх потрібно акуратно, щоб якнайменше пошкодити деревину.

  Популярні способи реставрації міжкімнатних дверей
Щоб зношені двері гармонійно вписувалися в домашній інтер'єр та були його гідною прикрасою, необхідно подбати про їхню реконструкцію. Кожен домогосподар здатний самостійно виконати роботи, які зроблять із найстарішого виробу справжній витвір мистецтва.

Існує кілька доступних способів поновлення міжкімнатних дверей. До них належить:
  - фарбування;
  - декорування поверхні (нанесення малюнків тощо);

  Фарбування дверей.
  - поклейка шпалер на полотно та укоси;
  - Нанесення спеціальної плівки, що самоклеїться.

Весь процес оновлення старих міжкімнатних дверей складається із двох послідовних етапів. До них відносять:
  - підготовку дверного полотна;
  - Реставраційні роботи.
Більш детальніше, на нашому сайті  https://www.dvernoy-master.kiev.ua/Вернуться

© 2003-2011 advertisement